Repertuar

Repertuar zespołuOdpowiednia sala, wyśmienite jedzenie oraz dobra muzyka to podstawa każdego udanego przyjęcia. Repertuar zespołu składający się z ponad 300 utworów, z pewnością zapewni Państwu moc wrażeń na parkiecie, które mam nadzieję będziecie jeszcze długo wspominać.

Zbiór utworów złożony jest w szczególności ze szlagierów oraz hitów Polskiej muzyki rozrywkowej. Ponadto zapewniam bogaty zbiór muzyki biesiadnej /disco polo.

Taniec, muzyka, śpiew

Repertuar jest w ciągłej rozbudowie o nowe „perełki”, jak również utwory, o których wykonanie najczęściej proszą Klienci. Nie ma z góry określonej kolejności, będzie ona ustalana na bieżąco, na podstawie obserwacji Państwa poczynań na parkiecie.

Przed podpisaniem umowy, zapraszam zainteresowanych na indywidualne konsultacje, podczas których każdy Klient może wybrać/omówić zabawy oraz zamówić/dedykować ulubioną piosenkę, którą chciałby usłyszeć na swojej imprezie. Istnieje również możliwość wyboru piosenek z repertuaru, przy których chcielibyście się Państwo bawić na swojej Uroczystości.

Zapraszam do wysłuchania niektórych utworów, znajdziecie je Państwo w zakładce “Demo

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem szczegółowego zestawienia utworów,
wchodz
ących w skład repertuaru Zespołu
napisz do mnie
– otrzymasz szczegółowe informacje.

Zapraszam
Marek Przybysz